FORGOT YOUR DETAILS?


natáčení
     
     Vislink-Gigawave je jako leader v segmentu bezdrátových technologií dodavatelem systémů pro F1, MotoGP, DTM, golfovou PGA a byl také používán na olympijských hrách v Londýně.

 

 

2014-02-23 17.15.54

Gigawave ClipOn 4 – špička mezi bezdrátovými přenosy

Špičkový a revoluční systém HD Clip On 4 s technologií NEL kódování, které nabízí pouze skupina Vislink-Gigawave, povyšuje kvalitu obrazu oproti běžnému H.264 kódování na zcela novou úroveň. Ve spojení s našimi profesionálními FULL HD kamerami Sony XDCAM je zajištěn přenos splňující nejvyšší nároky na broadcastové vysílání.

Celý systém lze doplnit o CCU (Camera Control Unit), tedy bezdrátovou kamerovou korekční jednotku, díky níž je možná bezdrátová korekce barev, clony a bezdrátovou komunikaci s přenosovým vozem či režií.

Díky své kvalitě jsme zajistili řadu velkých podniků pro české i mezinárodní živé přenosy (Pražské Primátorky 2014, 2015; ME v kánoistice 2015 v Račicích, 4x půlmaraton atd.)

Vislink Herocast

Vislink Herocast – nejmenší a nejlehčí přenos na světě

Jedná se o nejmenší dostupný bezdrátový systém v broadcast kvalitě. Herocast je dost malý na to, aby byl nošen či připevněn tam, kde to doposud nebylo možné a umožnil tak unikátní pohled na sport či kulturní událost. Jeho velikost je shodná s kamerami GoPro a právě s GoPro využívá i shodné úchyty a držáky. Jeho časté využití je při sportovních přenosech či koncertech.

Jedná se o jediný systém v české republice!

Focal-point

Vislink Focal Point – nejvyspělejší bezdrátové kamerové korekce

Nejnovější produkt z dílny Vislink. Díky složení z Indoor a outdoor unit a jejich možnosti propojení přes optický kabel je možná korekce kamery až na kilometrové vzdálenosti. Perfektní funkčnosti též přizpívá výkon celých 5W.

Systém umí ovládat až šest kamer současně a umí kombinovat ovládací jednotky různých výrobců. (Sony, Panasonic, Hitachi, Grass Valey, Ikegami)

canon-s-prenosem-clear

Jsme schopni zajistit přenos i ze vznášedla, DLSR a menších kamer!!!

Dokážeme proměnit DLSR na bezdrátovou kameru s HD-SDI výstupem.

 

HEROCast_stranky

Využití Herocast je možné vidět na následujících videích

Hudba

Sport

TOP