Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/19094/livecast_cz/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2254

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/19094/livecast_cz/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2258

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/19094/livecast_cz/www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 2941
LIVE STREAMING – livecast.cz

 

živý přenos      Live streaming - živý nebo-li online přenos videa a audia na Internetu je ideálním nástrojem pro okamžité zprostředkování informací divákům kdekoliv na světě. Jeho výhodou je přístup k informacím z aktuálního dění na všech zařízeních s přístupem k internetu. Je jedno jestli sedíte v práci u počítače, v parku s mobilním telefonem nebo koukáte doma na chytrou televizi. Přenos můžete sledovat se zpožděním v řádech pouhých několika sekund.

 

Živý přenos je jednoduchá cesta jak oslovit široké publikum. Samotný streaming může být nejen veřejný, ale i neveřejný, omezený například na určitou skupinu diváků (podniková síť) nebo podmíněný autorizací přístupovým heslem pro bezpečný přístup k citlivým údajům.

logo Livecast

Jako jedni z mála jsme schopni nabídnout streaming v plném Full-HD rozlišení a přitom současně streamovat ve všech nižších kvalitách. Je tedy možné video sledovat jak v plné kvalitě na počítači či televizi, tak i přes špatné připojení na mobilním telefonu. Nejsme omezeni streamovaným obsahem a současně můžeme nabídnout až neomezenou agregaci! Nestihli jste začátek? Nevadí! Naše živé přenosy umožňují i opožděné sledování! Můžete libovolně přetáčet zpět nebo se vrátit do živého vysílání! Stream je přitom možné vystavit i na Vašich vlastních stránkách.

 


Optimální využití streamingu:

livecast_T_bílá_206x206     Kulturní a sportovní akce
livecast_T_bílá_206x206     Módních přehlídky
livecast_T_bílá_206x206     Přenos hudebních koncertů
livecast_T_bílá_206x206     Tiskové konference
livecast_T_bílá_206x206     Přenos lékařských operačních zákroků
livecast_T_bílá_206x206     Školení zaměstnanců / zákazníků
livecast_T_bílá_206x206     Zprostředkování obchodních jednání mezi firemními pobočkami
livecast_T_bílá_206x206     Přenos jednání orgánů společnosti
livecast_T_bílá_206x206     Přenos jednání zastupitelstva města, obce či orgánů státní správyVýhody streamingu:

livecast_T_bílá_206x206     Okamžité zprostředkování aktuálního dění
livecast_T_bílá_206x206     Oslovení širokého publika
livecast_T_bílá_206x206     Zabezpečený přístup k neveřejnému přenosu
livecast_T_bílá_206x206     Dostupnost po celém světě
livecast_T_bílá_206x206     Malá finanční náročnost


Online přenos - řetězec

Realizace online přenosu


Realizace přímého přenosu

Nejčastěji jsou akce snímány na dvě až čtyři kamery, mezi které je možné zařadit i náš FULL-HD bezdrátový přenos. Kameramanský tým je vzájemně propojen s pracovištěm režie interkomem, čímž je zajištěna režie záběrů na profesionální úrovni. Zde jsou míchány signály z kamer, prezentace či videopříspěvky spolu s mikrofony i externími zvukovými nosiči a výsledný signál je posílán do encoderu, kde je v reálném čase kódován do vhodného formátu pro web.

O samotnou distribuci signálu do sítě internetu se stará počítač s odpovídajícím softwarovým vybavením.

Nabízíme též možnost záznamu celé akce přímo z videorežie v plném Full-HD rozlišení. Touto cestou budete mít kvalitní sestřihaný záznam okamžitě po skončení akce.


Ukázka statistiky streamingu:
ukázka statistiky.xls

 

TOP